top of page
Krátké představení

 

Společnost BISOB, s.r.o. dlouhodobě spolupracuje s profesionály ve svém oboru a preferuje spolupráci s lidmi na svém místě - s odborníky. Jsme hrdí na to, že na trhu působíme již 20 let. Za tu dobu jsme všechny projekty dotáhli do úspěšného konce. Jsme připraveni zvládnout všechny krizové situace.

 

Našimi základními hodnotami jsou:

 

  • DŮVĚRA

  • SPOLEHLIVOST

  • ZDRAVÝ SELSKÝ ROZUM

Rozsah služeb

 

 

Společnost BISOB, s.r.o. působí v oblasti stavebnictví již více než 30 let. Naše hlavní činnost spočívá v řízení staveb včetně krizového řízení. Jsme připraveni zajistit komplexní engineering.

 

Kromě řízení se spolupodílíme na realizaci projektů jak v průmyslově výstavbě, tak rodinné. Participujeme na projektech výstavby a údržby dopravní infrastruktury, logistických a business parků.

Aktuálně společnost BISOB pomáhá svým klientům realizovat jejich projekty na nových trzích jako je Balkán, Ázerbájdžán, Kazachstán, Perský záliv, Jižní Amerika, Afrika.

 

Naše zkušenosti dávají Vaším projektům nový rozměr -  jistotu kvalitního a spolehlivého partnera.

Novinky a Zajímavosti 

11-11-2014

 


     Společnost BISOB, s.r.o. zajišťuje stavební dohled na velké investiční celky, dopravní a průmyslové stavby. V případě zájmu neváhejte a kontaktujte zástupce naší společnosti.

01-11-2020

 


     Společnost BISOB, s.r.o. využívá svých kontaktů v oblasti RU, Číny, Japonska a bývalých zemí SNS a pomáhá svým partnerům v expanzi do těchto zemí, případně pomáhá najít v těchto regionech spolehlivého a prověřeného partnera pro dodávku technologií na projekty, včetně zajištění komplexních služeb v oblasti železniční či intermodální přepravy.

Kontaktujte nás

v případě jakéhokoliv dotazu.

+420 777 707 052

Želivského 1/1337

736 01      Havířov

 

EMAIL

office@bisob.cz

Rozsah služeb


Řízení projektů

Mezinárodní obchod Čína, Japonsko, SNS, Gulf

Průmyslová výstavba

Bytová výstavba

Dopravní stavby

Vodní hospodářství

Brokování

bottom of page